Team Arnhem

Hans Peters
Technisch manager
T 026 326 00 90
E h.peters@vve-nederland.nl
Dennis Meijer
Technisch manager
T 026 326 00 67
E d.meijer@vve-nederland.nl
Mark Janssen
Technisch manager
T 026 326 00 64
E m.janssen@vve-nederland.nl
Guido Mulder
Technisch manager
T 026 326 00 68
E g.mulder@vve-nederland.nl
Jordy Knoop
Junior technisch manager
T 026 326 00 69
E j.knoop@vve-nederland.nl
Wilco Janssen
Technisch medewerker
T 026 326 00 65
E w.janssen@vve-nederland.nl
Linda Polman
Administratief medewerker techniek
T 026 326 00 94
E l.polman@vve-nederland.nl
Mandy Schaap
Administratief medewerker techniek
T 026 326 00 55
E m.degen@vve-nederland.nl
Bram Werkhoven
VvE manager
T 026 326 00 91
E b.werkhoven@vve-nederland.nl
Sabrina van Loon
VvE manager
T 026 326 00 54
E s.van.loon@vve-nederland.nl
Maurice van Laar
VvE manager
T 026 326 00 92
E m.van.laar@vve-nederland.nl
Bas Brinke
VvE manager
T 026 326 00 96
E b.brinke@vve-nederland.nl
Franciska van Mourik
Medewerker schadeafhandeling
T 026 326 00 58
E f.van.mourik@vve-nederland.nl
Vanessa Rapallini
Medewerker schadeafhandeling
T 026 326 00 63
E v.rapallini@vve-nederland.nl
Lindsey Gerritsen
Telefoniste / Secretaresse
T 026 326 00 66
E l.gerritsen@vve-nederland.nl
Orinda Fonke
Secretaresse
T 023-3260057
E o.fonke@vve-nederland.nl
Claudia Janssen
Secretaresse
T 026 326 00 56
E c.janssen@vve-nederland.nl
Marieke Dokter
Office manager
T 026-3260052
E m.dokter@vve-nederland.nl
Pieter Rijnbende
Adjunct directeur
T 026 326 00 53
E p.rijnbende@vve-nederland.nl
Paul Pere
Directeur
T 026 326 00 51
E p.pere@vve-nederland.nl
Deskundig advies Maatwerk Financieel en technisch beheer in huis 24/7 Bereikbaar

Waar kunnen we u mee helpen?

Verder rond