Team Breda

Patrick den Dekker
Technisch manager
T 076 5240 485
E p.den.dekker@vve-nederland.nl
Stefanie Luthart
VvE manager
T 076 5240 487
E s.luthart@vve-nederland.nl
Simone Smeels
VvE manager
T 076 5240 482
E s.smeels@vve-nederland.nl
Sabrina Mulders-Meesters
VvE manager
T 076 5240 486
E s.meesters@vve-nederland.nl
Peggy Stok
Secretaresse
T 076 5240 484
E s.stok@vve-nederland.nl
Wilco de Fijter
Technisch manager
T 076 5240 481
E w.de.fijter@vve-nederland.nl
Hedy Karremans
Directeur
T 076 5240 483
E h.karremans@vve-nederland.nl
Deskundig advies Maatwerk Financieel en technisch beheer in huis 24/7 Bereikbaar

Waar kunnen we u mee helpen?

Verder rond