fbpx

Storing melden

U wilt een storing melden? Kies dan hieronder uw regiokantoor.

Om een storing te melden logt u in op uw persoonlijke pagina van de VvE website. We hebben dan direct uw gegevens paraat en kunnen daarmee snel en efficiënt uw storing oplossen.Geen logingegevens bij de hand?

Vul dan onderstaand formulier in. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op. Wilt u een spoedeisende technische klacht of calamiteit melden, die direct dient te worden verholpen? Bel dan 026 – 326 00 66 (bereikbaar: ma t/m do 09.00u – 16.30u, vrij 09.00 -15.,0u) of buiten kantoortijden het noodnummer 0800 – 023 03 40.

Om een storing te melden logt u in op uw persoonlijke pagina van de VvE website. We hebben dan direct uw gegevens paraat en kunnen daarmee snel en efficiënt uw storing oplossen.Geen logingegevens bij de hand?

Vul dan onderstaand formulier in. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op. Wilt u een spoedeisende technische klacht of calamiteit melden, die direct dient te worden verholpen? Bel dan met nummer 070 – 307 69 69 (ook buiten kantooruren).

Om een storing te melden logt u in op uw persoonlijke pagina van de VvE website. We hebben dan direct uw gegevens paraat en kunnen daarmee snel en efficiënt uw storing oplossen.Geen logingegevens bij de hand?

Vul dan onderstaand formulier in. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op. Wilt u een spoedeisende technische klacht of calamiteit melden, die direct dient te worden verholpen? Bel dan 0499 – 33 19 33 (bereikbaar: ma t/m do 09.00u – 15.00u, vrij 09.00 -12.30u) of buiten kantoortijden het noodnummer 0344 – 678 178.

Om een storing te melden logt u in op uw persoonlijke pagina van de VvE website. We hebben dan direct uw gegevens paraat en kunnen daarmee snel en efficiënt uw storing oplossen.Geen logingegevens bij de hand?

Vul dan onderstaand formulier in. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op. Wilt u een spoedeisende technische klacht of calamiteit melden, die direct dient te worden verholpen? Bel dan het noodnummer 010 – 224 55 77.

Deskundig advies Maatwerk Financieel en technisch beheer in huis 24/7 Bereikbaar

Waar kunnen we u mee helpen?

Verder rond