Team Eindhoven

Bas Pelle
Technisch manager
E b.pelle@vve-nederland.nl
Johan Leijsten
Technisch manager
E j.leijsten@vve-nederland.nl
Nick Jansen
Technisch manager
E n.jansen@vve-nederland.nl
Marco van der Heijden
Technisch manager
E m.van.der.heijden@vve-nederland.nl
Marloes Stroucken
Medewerker Technisch Beheer
E m.stroucken@vve-nederland.nl
Ronald Tops
Afdelingshoofd Technische afdeling / Technisch manager
E r.tops@vve-nederland.nl
Jesper van der Heijden
VvE manager
E j.van.der.heijden@vve-nederland.nl
Jeffrey van Dinther
VvE manager
E j.van.dinther@vve-nederland.nl
Sandra Beckers
Medewerker Opstart Nieuw Beheer / VvE Management
E s.beckers@vve-nederland.nl
Emily Simunic
Afdelingshoofd VvE management / VvE manager
E e.simunic@vve-nederland.nl
Leny van den Wildenberg
Medewerker schadeafhandeling
E l.van.den.wildenberg@vve-nederland.nl
Gernie Henselmans
Medewerker schadeafhandeling
E g.henselmans@vve-nederland.nl
Lisette Sanders
Medewerker schadeafhandeling
E l.sanders@vve-nederland.nl
Patricia Crooy
Secretaresse
E p.crooy@vve-nederland.nl
Mirjana de Kock
Afdelingshoofd Secretariaat / Directiesecretaresse
E m.de.kock@vve-nederland.nl
Hans Jacobs
Directeur
E h.jacobs@vve-nederland.nl
Deskundig advies Maatwerk Financieel en technisch beheer in huis 24/7 Bereikbaar

Waar kunnen we u mee helpen?

Verder rond